Een blauwe zegekar trekt door het darthonk

door 3 mei 20142013-2014

DC Nounauwtutter werd deze avond eerst op een financiele tegevaller getrakteerd of was het toch een meevaller? Supergroover had, met toestemming van raad van bestuur, toestemming gekregen om een diepte- en/of breedte-investering te doen. Naar eerst uitvoerig her en der prijsopgave op te hebben gevraagdn en bestudering van de terug ontvangen offertes werd besloten om maar liefst 5 whitebord-markers (ze schrijven gelukkig zwart, maar ook blauw of rood, welke kleur je maar wilt) aan te schaffen.

Weten we allemaal waar ze liggen??? Als je ervoor staat, linksboven, in het balpennendoosje. Tenminste dat denk ik…

BB had nog een aantal wedstrijden in te halen. Hij speelde er maar liefst 5 deze avond. Het had duidelijk zijn zegekar meegenomen. Maar liefst 14 punten leverde dit op, plus een uitworp van 88. BB’s avond kon niet meer stuk. Pat Henkie speelde 2 matchen waarvan 1 tegen zijn buurman. Pat won deze partij met 3-2. Fitten deed alles om deze partij te winnen, Hij had er zelfs een uitworp van 60 voor over. Vanuit het publiek werd geroepen dat die onmogelijk was voor Fitten. Maar je moet Fitten nooit op scherp zetten. Tijdens de partij werd Fitten nog een beetje obstinaat. Hij vond dat Pat Henkie vertragend gooide. Maar zoals altijd heeft de winnaar gelijk.

Fatw speelde 3 partijen en haalde de maximale score. 2 partijen won hij met 3-0. Alleen BB kon weerstand bieden, deze werd gewonnen met 3-2 door FATW. Tijdens deze wedstrijden deed Fatw nog wel een oproep voor inloopshirtjes. Hebben wij deze zelf nodig in de toekomst of zijn deze voor andere doeleinden bestemd? FATW heeft nu nog 18 punten achterstand op SuperGroover maar moet nog wel 2 wedstrijden inhalen. Wie kan het beste met de druk om? Het belooft weer een spannende eindsprint te worden.

Roedi Fitten had na 3 partijen 6 punten. DC werd met 3 nul verslagen. DC zit in een dip, zoals iedereen die weleens heeft, maar die van DC duurt toch wat langer. De andere 2 partijen van Fitten werden met resp. 3-2 en 3-1 verloren. Supergroover had een relaxte avond, hij hoefde namelijk maar 2x aan het bord te verschijnen. 4 punten werden behaald. 3 tegen DC (nog steeds in een dip) maar ook Supergroover werd aan de blauwe zegekar gebonden. DC speelde drie partijen. Alleen tegen Roedi Fitten wist Daddy Cool 2 puntjes te behalen. De andere 2 partijen werden kansloos verloren. Maar misschien is dit de ommekeer. The Friek, die tegen 12en binnenviel zonder te kloppen haalde nog 2 punten tegen BB. Waar het eerst een makkelijke partij leek te worden rechtte The Friek zijn rug en kwam nog sterk terug.

In totaal werden er dus 10 matchen afgewerkt, nog 22 te gaan. Almost there.

Nog een dankwoord aan Danielle, bedankt voor de worstjes. Waren erg lekker en zeker voor herhaling vatbaar.

O ja, hieronder de uitslagen van alle gespeelde wedstrijden. Daar weer onder de eindstand van speelronde 8, die door Blues Brother werd gewonnen.

Uitslagen 2-5-2014

Pat Henkie – Blues Brother1-3
Pat Henkie – Roedi Fitten3-2
Daddy Cool – SuperGroover0-3
Daddy Cool – Roedi Fitten2-3
SuperGroover – Blues Brother1-3
Blues Brother – The Friek3-2
Blues Brother – Roedi Fitten3-1
Franky all the Way – Blues Brother3-2
Franky all the Way – Roedi Fitten3-0
Franky all the Way – Daddy Cool3-0

Eindstand periode 8

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1BLUES BROTHER33332216
2FRANKY all the WAY13332315
2SUPERGROOVER33133215
4PAT HENKIE22331314
5ROEDI FITTEN03033312
6THE FRIEK1312209
7DADDY COOL3000205

Laatste nieuws

Seizoen 2020-2021 niet eens gestart
Seizoen 2020-2021 niet eens gestart

Vol vertrouwen waren de organisatoren Pat Henkie en SuperGroover eind vorig jaar. De leukste onderlinge dartscompetitie van Zundert zou nog starten. Maar tot op heden blijkt, dat daarvan geen sprake is. "Een enorme teleurstelling", aldus één van de organisatoren....

Seizoen 2020-2021 niet eens gestart
Seizoen 2019-2020 nietig verklaard

Als gevolg van het corona-virus en de bijbehorende richtlijnen vanuit het RIVM heeft de organisatie van de NNT-competitie besloten het seizoen niet af te spelen en nietig te verklaren. Dit jaar dus geen kampioen, geen bekerwinnaar, geen uitreikingen van de individuele...

In februari vindt SuperGroover zijn Waterloo
In februari vindt SuperGroover zijn Waterloo

Februari 2020 kende 4 speelavonden en er werden vervolgens 2 periodes afgerond, beiden gewonnen door Franky all the Way. SuperGroover verloor op 7 februari zijn allereerste wedstrijd van dit seizoen. Na 25 winstpartijen was Blues Brother te sterk.  Hieronder de...

Ja ja januari
Ja ja januari

Ik mocht dan december wel vergeten zijn, maar gelukkig januari niet. Een nieuw jaar, nieuwe kansen en een nieuwe samenvatting van de afgelopen maand. SuperGroover pakte ook de tweede en de derde periode en bleef ook in januari ongeslagen in de competitie, maar werd...

December? O ja, december
December? O ja, december

Het leven van een razende reporter gaat niet altijd over rozen. Zeker niet, als je gewoon op een leeftijd komt dat je vergeetachtig wordt. In december werden er toch nog twee competitie-avonden gehouden plus de interland tegen Den Bels. En dan gewoon niet meer weten,...