Een soepke, eikes, dartspijlen en geen shoarma

door 19 april 20142013-2014

Op 18 April werd voor aanvang van de wedstrijd eerst gezamenlijk een sportmaaltijd genuttigd. Opkomst was goed te noemen 5 van de 7 darters waren aanwezig. Na deze sportmaaltijd werd de okki betreden. De bedoeling was om er vanavond er een flinke lap op te slaan.

De/The Friek moest in den beginne al meerdere malen aan de bak. The Friek moest nml ook nog gaan zaalvoetballen. Wat een sportman. The Friek tegen The Fitten in morse zou dit TF tegen TF zijn. De sportmaaltijd was bij The Friek goed gevallen nadat hij eerst TF met 3-0, The Fitten was nog sterk begonnen en had de pech dat hij er met 1 pijl erin slaagde om 2 pijlen uit het bord te laten vallen, versloeg werd daarna FATW met dezelfde cijfers geklopt. Noemenswaardig feit was dat FATW the Friek succes wenste door Ron te zeggen ipv Ton. Word nu alweer moeilijk De broederstrijd stond ook weer op het programma. The Fitten tegen FATW. Deze wedstrijd werd geteld door The Friek. Roedi Fitten slaagde er weer in om 2 pijlen uit het bord te laten vallen met 1 pijl. Fatw deed zijn sportieve plicht en deed dit kunstje na. Roedie Fitten won de partij met 3-2. Helaas kon The Friek niet helemaal de partij uittellen, gelukkig was Pat Henkie bereid om de partij verder uit te tellen. Die deed hij ook na behoren zonder hierbij te drinken. De teller mag nml niet drinken. Zo is het nu voorgekomen dat Pat H. nu 2 van de 1ste drie partijen heeft geteld.

Ondertussen waren SuperGroover en BB ook binnengekomen. Yep het klopt er moesten vandaag ook nog darters werken. Meinig partij werd gegooid, en de sjas zat er goed in.Dat alle darters gezond bezig zijn bleek wel uit het feit dat een aangeboden swarma maaltijd en snacks werden afgeslagen. Voorkeur ging uit naar een eitjes, wat ook vanzelfsprekend is tijdens dit Paasweekend.

Voor een enkele darter bleek dit vroege aanvangstijdstip toch een aanslag te zijn op z’n lichaam. Gelukkig konden we hem met prednison op de been houden. Misschien voor het eerst in de geschiedenis van de Nounauwtutters, maar Holzenbein was vanavond voor iedereen van toepassing. Uiteindelijk bleken er 12 matchen gespeeld te zijn en konden we vanavond nog een mooie uitworp van 93 noteren van FATW daarnaast deden Roedi Fitten en BB goeie zaken voor het stierke, zij wisten ieder deze 4x te winnen.

Mede Darters nog 40 matchen te gaan. Keep up het goeie, en vele, gooiwerk!!

O ja, de 7de speelronde werd ook afgesloten en werd een rpooi voor SuperGroover met de maximale score van 18 punten. Hieronder de uitslagen van de afgelopen wedstrijddag, daar weer onder de eindstand van periode 7.

Pat Henkie – Blues Brother2-3
Pat Henkie – Daddy Cool3-2
Daddy Cool – SuperGroover0-3
Daddy Cool – Blues Brother0-3
SuperGroover – Blues Brother1-3
SuperGroover – Roedi Fitten3-0
Blues Brother – The Friek3-2
Blues Brother – Roedi Fitten2-3
The Friek – Roedi Fitten3-0
Franky all the Way – SuperGroover3-2
Franky all the Way – The Friek0-3
Franky all the Way – Roedi FItten2-3

Eindstand periode 7

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1SUPERGROOVER33333318
1BLUES BROTHER33033113
3FRANKY all the WAY30313313
3THE FRIEK33022313
5ROEDI FITTEN33203112
5PAT HENKIE22113110
7DADDY COOL1011025

Laatste nieuws

Het groen is niet altijd grasser
Het groen is niet altijd grasser

Zoals Daddy Cool probeerde duidelijk te maken, dat het groen niet altijd grasser is bij de buren. Zolang je maar genoeg sproeit. Met andere woorden, de toon was weer gezet, de matadoren konden aan de slag. De avond begon echter met een overstroming bij het...

Het is net als vissen
Het is net als vissen

Darten is net als vissen bij Nounauwtutter. Je spartelt wat, denkt er te zijn en vervolgens komt daar SuperGroover die je dan toch te pakken heeft. Dat was het gevoel van The Friek na de openingspartij. Uiteindelijk ging SuperGroover er met de 3-2 overwinning vandoor,...

Code 0000 en contactlenzen
Code 0000 en contactlenzen

Zender 711 kun je alleen bekijken met een pincode. En inderdaad, die is 0000. Een lekker veilig kinderslot voor onze darters dus. Ondergetekende weet van niks, want hij zit niet bij Ziggo. Kortom, de gesprekken gisteravond waren wederom van een hoog niveau. Pat Henkie...

We darten weer!
We darten weer!

De laatste wedstrijddag dateerde van 28 februari 2020, daarna was het het meer dan 2 jaar stil in het darthonk van DC Nounauwtutter. Maar vijf leden zijn afgelopen vrijdag toch weer aan de gang gegaan. Allereerst werd duidelijk dat de organisatie van twee seizoenen...

Seizoen 2020-2021 niet eens gestart
Seizoen 2020-2021 niet eens gestart

Vol vertrouwen waren de organisatoren Pat Henkie en SuperGroover eind vorig jaar. De leukste onderlinge dartscompetitie van Zundert zou nog starten. Maar tot op heden blijkt, dat daarvan geen sprake is. "Een enorme teleurstelling", aldus één van de organisatoren....