Een soepke, eikes, dartspijlen en geen shoarma

door 19 april 20142013-2014

Op 18 April werd voor aanvang van de wedstrijd eerst gezamenlijk een sportmaaltijd genuttigd. Opkomst was goed te noemen 5 van de 7 darters waren aanwezig. Na deze sportmaaltijd werd de okki betreden. De bedoeling was om er vanavond er een flinke lap op te slaan.

De/The Friek moest in den beginne al meerdere malen aan de bak. The Friek moest nml ook nog gaan zaalvoetballen. Wat een sportman. The Friek tegen The Fitten in morse zou dit TF tegen TF zijn. De sportmaaltijd was bij The Friek goed gevallen nadat hij eerst TF met 3-0, The Fitten was nog sterk begonnen en had de pech dat hij er met 1 pijl erin slaagde om 2 pijlen uit het bord te laten vallen, versloeg werd daarna FATW met dezelfde cijfers geklopt. Noemenswaardig feit was dat FATW the Friek succes wenste door Ron te zeggen ipv Ton. Word nu alweer moeilijk De broederstrijd stond ook weer op het programma. The Fitten tegen FATW. Deze wedstrijd werd geteld door The Friek. Roedi Fitten slaagde er weer in om 2 pijlen uit het bord te laten vallen met 1 pijl. Fatw deed zijn sportieve plicht en deed dit kunstje na. Roedie Fitten won de partij met 3-2. Helaas kon The Friek niet helemaal de partij uittellen, gelukkig was Pat Henkie bereid om de partij verder uit te tellen. Die deed hij ook na behoren zonder hierbij te drinken. De teller mag nml niet drinken. Zo is het nu voorgekomen dat Pat H. nu 2 van de 1ste drie partijen heeft geteld.

Ondertussen waren SuperGroover en BB ook binnengekomen. Yep het klopt er moesten vandaag ook nog darters werken. Meinig partij werd gegooid, en de sjas zat er goed in.Dat alle darters gezond bezig zijn bleek wel uit het feit dat een aangeboden swarma maaltijd en snacks werden afgeslagen. Voorkeur ging uit naar een eitjes, wat ook vanzelfsprekend is tijdens dit Paasweekend.

Voor een enkele darter bleek dit vroege aanvangstijdstip toch een aanslag te zijn op z’n lichaam. Gelukkig konden we hem met prednison op de been houden. Misschien voor het eerst in de geschiedenis van de Nounauwtutters, maar Holzenbein was vanavond voor iedereen van toepassing. Uiteindelijk bleken er 12 matchen gespeeld te zijn en konden we vanavond nog een mooie uitworp van 93 noteren van FATW daarnaast deden Roedi Fitten en BB goeie zaken voor het stierke, zij wisten ieder deze 4x te winnen.

Mede Darters nog 40 matchen te gaan. Keep up het goeie, en vele, gooiwerk!!

O ja, de 7de speelronde werd ook afgesloten en werd een rpooi voor SuperGroover met de maximale score van 18 punten. Hieronder de uitslagen van de afgelopen wedstrijddag, daar weer onder de eindstand van periode 7.

Pat Henkie – Blues Brother2-3
Pat Henkie – Daddy Cool3-2
Daddy Cool – SuperGroover0-3
Daddy Cool – Blues Brother0-3
SuperGroover – Blues Brother1-3
SuperGroover – Roedi Fitten3-0
Blues Brother – The Friek3-2
Blues Brother – Roedi Fitten2-3
The Friek – Roedi Fitten3-0
Franky all the Way – SuperGroover3-2
Franky all the Way – The Friek0-3
Franky all the Way – Roedi FItten2-3

Eindstand periode 7

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1SUPERGROOVER33333318
1BLUES BROTHER33033113
3FRANKY all the WAY30313313
3THE FRIEK33022313
5ROEDI FITTEN33203112
5PAT HENKIE22113110
7DADDY COOL1011025

Laatste nieuws

Seizoen 2020-2021 niet eens gestart
Seizoen 2020-2021 niet eens gestart

Vol vertrouwen waren de organisatoren Pat Henkie en SuperGroover eind vorig jaar. De leukste onderlinge dartscompetitie van Zundert zou nog starten. Maar tot op heden blijkt, dat daarvan geen sprake is. "Een enorme teleurstelling", aldus één van de organisatoren....

Seizoen 2020-2021 niet eens gestart
Seizoen 2019-2020 nietig verklaard

Als gevolg van het corona-virus en de bijbehorende richtlijnen vanuit het RIVM heeft de organisatie van de NNT-competitie besloten het seizoen niet af te spelen en nietig te verklaren. Dit jaar dus geen kampioen, geen bekerwinnaar, geen uitreikingen van de individuele...

In februari vindt SuperGroover zijn Waterloo
In februari vindt SuperGroover zijn Waterloo

Februari 2020 kende 4 speelavonden en er werden vervolgens 2 periodes afgerond, beiden gewonnen door Franky all the Way. SuperGroover verloor op 7 februari zijn allereerste wedstrijd van dit seizoen. Na 25 winstpartijen was Blues Brother te sterk.  Hieronder de...

Ja ja januari
Ja ja januari

Ik mocht dan december wel vergeten zijn, maar gelukkig januari niet. Een nieuw jaar, nieuwe kansen en een nieuwe samenvatting van de afgelopen maand. SuperGroover pakte ook de tweede en de derde periode en bleef ook in januari ongeslagen in de competitie, maar werd...

December? O ja, december
December? O ja, december

Het leven van een razende reporter gaat niet altijd over rozen. Zeker niet, als je gewoon op een leeftijd komt dat je vergeetachtig wordt. In december werden er toch nog twee competitie-avonden gehouden plus de interland tegen Den Bels. En dan gewoon niet meer weten,...