Franky wint speelronde 5, SuperGroover is Herbstmeister

door 18 december 20102010-2011

Franky all the Way heeft de 5de speelronde gewonnen met 21 punten uit 5 partijen, een geweldige prestatie. Op gepaste afstand volgden Roedie Fitten (14) en de rest.

Ook is de stand opgemaakt na 5 speelrondes (dus zonder de uitslagen van de inmiddels volop aan gang zijnde zesde ronde) en daar staat SuperGroover aan kop met 85 punten uit 25 partijen en voor de John Frederikstadts onder ons, is dat een gemiddelde van 3,44 punt per wedstrijd,

Franky all the Way volgt op de voet met 84 punten en daarna volgt de middenmoot met Roedi, Pat, Friek en BB.

Hieronder allerleerst de eindstand 5de speelronde met daaronder de stand op de helft van ons seizoen, de HerbstMeister-stand.

Eindstand speelronde 5:

NAAMP1P2P3P4P5TOT
FRANKY ALL THE WAY2554521
ROEDI FITTEN3332314
PAT HENKIE4204212
THE FRIEK1024512
SUPERGROOVER1133412
BLUES BROTHER100214

Herbstmeister-stand:

NAAMWPG
SUPERGROOVER25863,44
FRANKY ALL THE WAY25843,36
ROEDI FITTEN25612,44
PAT HENKIE25602,40
THE FRIEK25502,00
BLUES BROTHER25341,36

Laatste nieuws

Seizoen 2019-2020 nietig verklaard
Seizoen 2019-2020 nietig verklaard

Als gevolg van het corona-virus en de bijbehorende richtlijnen vanuit het RIVM heeft de organisatie van de NNT-competitie besloten het seizoen niet af te spelen en nietig te verklaren. Dit jaar dus geen kampioen, geen bekerwinnaar, geen uitreikingen van de individuele...

In februari vindt SuperGroover zijn Waterloo
In februari vindt SuperGroover zijn Waterloo

Februari 2020 kende 4 speelavonden en er werden vervolgens 2 periodes afgerond, beiden gewonnen door Franky all the Way. SuperGroover verloor op 7 februari zijn allereerste wedstrijd van dit seizoen. Na 25 winstpartijen was Blues Brother te sterk.  Hieronder de...

Ja ja januari
Ja ja januari

Ik mocht dan december wel vergeten zijn, maar gelukkig januari niet. Een nieuw jaar, nieuwe kansen en een nieuwe samenvatting van de afgelopen maand. SuperGroover pakte ook de tweede en de derde periode en bleef ook in januari ongeslagen in de competitie, maar werd...

December? O ja, december
December? O ja, december

Het leven van een razende reporter gaat niet altijd over rozen. Zeker niet, als je gewoon op een leeftijd komt dat je vergeetachtig wordt. In december werden er toch nog twee competitie-avonden gehouden plus de interland tegen Den Bels. En dan gewoon niet meer weten,...

Tot zover in november
Tot zover in november

De afgelopen werden er wel degelijk gedart, maar waren er geen verslagen. Ondertussen won SuperGroover de eerste periode, maar kon hij in de beker geen potten breken. We gaan even resumeren, oftewel hierbij de uitslagen van de speelavonden 5 t/m 7, november in een...