Mijn portemonnee- jouw portemonnee

door 17 maart 20142013-2014

Bijna was het gelukt om met z’n alle aan de occhi te verschijnen. Helaas moest Fitten afhaken zodat er 6 darters aanwezig waren. Fitten nog van harte beterschap van je mede darters.

In de afgelopen weken gebeurde er veel rond de okkie, op 14 maart bleef het relatief rustig. Maar wat is relatief, dit is een zeer rekbaar begrip wat voor de een klein is is voor de ander groot. Misschien kwam het door de voorjaarsmoeheid? We zullen het nooit weten. Bleek wel dat het voorjaar invloed heeft gehad op het kapsel van Pat Henkie, het zag er erg strak uit. Stiften waren er ook aanwezig zodat er menig partijtje gedart kon worden in de gezellige ambience.

Er werden in totaal 8 partijen gegooid. Tijdens deze partijen bleek dat BB zijn favoriete 19 ook weer aardig wist te vinden op het bord. Vreemd want de 19 stond nog gewoon waar hij altijd al stond. SG had een mindere avond wat bleek uit de Remia Cup. SG trof namelijk 12 keer raak. Mbt de stier wist DC ook nogeens een bulleke te raken na lange tijd. Uitslagen vindt u onderaan dit verslag. The Friek pakte tussen neus en lippen door de 5de periode (zie eindstand hieronder).

Hoogtepunt van deze avond zat in het afrekenmoment van Pat Henkie. Patje stopte er wat eerder mee maar hij wilde wel eerst betalen. Een goed voorbeeld doet altijd volgen! Nadat de rekening was opgemaakt trok Pat zunne jas aan en vertrok. Enige tijd later wilde de Friek ook betalen maar nu kwam het probleem, zunne wallet was weg en die van patje lag er nog. Had Pat de bekende, beruchte omwisseltruck toegepast??? Het antwoord kwam snel want er werd aan de deur geklopt en Pat kwam binnen zonder kloppen.  Alles beruste op een misverstand, door het zwakke licht, boven de biljart had Patje de verkeerde wallet gepakt. Weer een NNT-mysterie opgelost dus.

Let op! Volgende Lente Toernooi onder leiding van De Juul & BB.

Uitslagen gespeelde matches:

Pat Henkie – SuperGroover1-3
Pat Henkie – The Friek1-3
Daddy Cool – SuperGroover0-3
Daddy Cool – Blues Brother1-3
SuperGroover – Blues Brother1-3
SuperGroover – The Friek3-2
Franky all the Way – SuperGroover3-1
Franky all the Way – Daddy Cool3-2

Eindstand periode 5:

NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
THE FRIEK33233317
SUPERGROOVER33333116
BLUES BROTHER33223013
FRANKY all the WAY23320313
PAT HENKIE12223313
DADDY COOL2022309
ROEDI FITTEN3020038

Laatste nieuws

Het gebit van…
Het gebit van…

Op vrijdag 28 oktober is het nieuwe seizoen van start gegaan van de NNT. Allereerst vond de Algemene Jaarvergadering plaats. Hierin werd teruggeblikt op afgelopen seizoen en vooruit gekeken op het nieuwe seizoen. Voor dit seizoen zal de organisatie bestaan uit The...

Het groen is niet altijd grasser
Het groen is niet altijd grasser

Zoals Daddy Cool probeerde duidelijk te maken, dat het groen niet altijd grasser is bij de buren. Zolang je maar genoeg sproeit. Met andere woorden, de toon was weer gezet, de matadoren konden aan de slag. De avond begon echter met een overstroming bij het...

Het is net als vissen
Het is net als vissen

Darten is net als vissen bij Nounauwtutter. Je spartelt wat, denkt er te zijn en vervolgens komt daar SuperGroover die je dan toch te pakken heeft. Dat was het gevoel van The Friek na de openingspartij. Uiteindelijk ging SuperGroover er met de 3-2 overwinning vandoor,...

Code 0000 en contactlenzen
Code 0000 en contactlenzen

Zender 711 kun je alleen bekijken met een pincode. En inderdaad, die is 0000. Een lekker veilig kinderslot voor onze darters dus. Ondergetekende weet van niks, want hij zit niet bij Ziggo. Kortom, de gesprekken gisteravond waren wederom van een hoog niveau. Pat Henkie...

We darten weer!
We darten weer!

De laatste wedstrijddag dateerde van 28 februari 2020, daarna was het het meer dan 2 jaar stil in het darthonk van DC Nounauwtutter. Maar vijf leden zijn afgelopen vrijdag toch weer aan de gang gegaan. Allereerst werd duidelijk dat de organisatie van twee seizoenen...