Mijn portemonnee- jouw portemonnee

door 17 maart 20142013-2014

Bijna was het gelukt om met z’n alle aan de occhi te verschijnen. Helaas moest Fitten afhaken zodat er 6 darters aanwezig waren. Fitten nog van harte beterschap van je mede darters.

In de afgelopen weken gebeurde er veel rond de okkie, op 14 maart bleef het relatief rustig. Maar wat is relatief, dit is een zeer rekbaar begrip wat voor de een klein is is voor de ander groot. Misschien kwam het door de voorjaarsmoeheid? We zullen het nooit weten. Bleek wel dat het voorjaar invloed heeft gehad op het kapsel van Pat Henkie, het zag er erg strak uit. Stiften waren er ook aanwezig zodat er menig partijtje gedart kon worden in de gezellige ambience.

Er werden in totaal 8 partijen gegooid. Tijdens deze partijen bleek dat BB zijn favoriete 19 ook weer aardig wist te vinden op het bord. Vreemd want de 19 stond nog gewoon waar hij altijd al stond. SG had een mindere avond wat bleek uit de Remia Cup. SG trof namelijk 12 keer raak. Mbt de stier wist DC ook nogeens een bulleke te raken na lange tijd. Uitslagen vindt u onderaan dit verslag. The Friek pakte tussen neus en lippen door de 5de periode (zie eindstand hieronder).

Hoogtepunt van deze avond zat in het afrekenmoment van Pat Henkie. Patje stopte er wat eerder mee maar hij wilde wel eerst betalen. Een goed voorbeeld doet altijd volgen! Nadat de rekening was opgemaakt trok Pat zunne jas aan en vertrok. Enige tijd later wilde de Friek ook betalen maar nu kwam het probleem, zunne wallet was weg en die van patje lag er nog. Had Pat de bekende, beruchte omwisseltruck toegepast??? Het antwoord kwam snel want er werd aan de deur geklopt en Pat kwam binnen zonder kloppen.  Alles beruste op een misverstand, door het zwakke licht, boven de biljart had Patje de verkeerde wallet gepakt. Weer een NNT-mysterie opgelost dus.

Let op! Volgende Lente Toernooi onder leiding van De Juul & BB.

Uitslagen gespeelde matches:

Pat Henkie – SuperGroover1-3
Pat Henkie – The Friek1-3
Daddy Cool – SuperGroover0-3
Daddy Cool – Blues Brother1-3
SuperGroover – Blues Brother1-3
SuperGroover – The Friek3-2
Franky all the Way – SuperGroover3-1
Franky all the Way – Daddy Cool3-2

Eindstand periode 5:

NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
THE FRIEK33233317
SUPERGROOVER33333116
BLUES BROTHER33223013
FRANKY all the WAY23320313
PAT HENKIE12223313
DADDY COOL2022309
ROEDI FITTEN3020038

Laatste nieuws

Seizoen 2019-2020 nietig verklaard
Seizoen 2019-2020 nietig verklaard

Als gevolg van het corona-virus en de bijbehorende richtlijnen vanuit het RIVM heeft de organisatie van de NNT-competitie besloten het seizoen niet af te spelen en nietig te verklaren. Dit jaar dus geen kampioen, geen bekerwinnaar, geen uitreikingen van de individuele...

In februari vindt SuperGroover zijn Waterloo
In februari vindt SuperGroover zijn Waterloo

Februari 2020 kende 4 speelavonden en er werden vervolgens 2 periodes afgerond, beiden gewonnen door Franky all the Way. SuperGroover verloor op 7 februari zijn allereerste wedstrijd van dit seizoen. Na 25 winstpartijen was Blues Brother te sterk.  Hieronder de...

Ja ja januari
Ja ja januari

Ik mocht dan december wel vergeten zijn, maar gelukkig januari niet. Een nieuw jaar, nieuwe kansen en een nieuwe samenvatting van de afgelopen maand. SuperGroover pakte ook de tweede en de derde periode en bleef ook in januari ongeslagen in de competitie, maar werd...

December? O ja, december
December? O ja, december

Het leven van een razende reporter gaat niet altijd over rozen. Zeker niet, als je gewoon op een leeftijd komt dat je vergeetachtig wordt. In december werden er toch nog twee competitie-avonden gehouden plus de interland tegen Den Bels. En dan gewoon niet meer weten,...

Tot zover in november
Tot zover in november

De afgelopen werden er wel degelijk gedart, maar waren er geen verslagen. Ondertussen won SuperGroover de eerste periode, maar kon hij in de beker geen potten breken. We gaan even resumeren, oftewel hierbij de uitslagen van de speelavonden 5 t/m 7, november in een...