Tornado Pat raast door het darthonk

door 25 mei 20142013-2014

Nadat er eerst op 21 Mei al wedstrijden waren gespeeld, kwamen de darters op 23 Mei wederom in actie. De bedoeling was om vriendschappelijk te gooien en Juul aan zelfvertrouwen te laten winnen. Maar de avond verliep compleet anders.

Op de aanwezigheid van Pat Henkie was niet gerekend. Toen hij onverwacht kwam binnenlopen moest het schema razendsnel worden omgegooid. Pat Henkie moest nog 5 wedstrijden gooien en hiervan werden er deze avond 4 afgewerkt. En hoe!

3 tegenstanders, waarvan een 2x, werden opzij gezet. FATW werd de 1ste keer met 3-1 verslagen. Hierna was The Friek aan de beurt. Dit werd een all-the-way  en Patje wist ook deze winnend af te sluiten. Ondertussen werd op baan 2 ook een menig pijltje gegooid. Juul had achtereenvolgens met 3-0 en 3-1 van resp. DC en FATW gewonnen.

Na even te hebben gerust ging Pat vrolijk verder. Nu was Roedi Fitten aan de beurt. Pat wist nog steeds zijn hoge niveau vast te houden en Roedi Fitten werd met 3-1 opzij gezet. Als laatste was FATW wederom aan de beurt. Na de 1e met 3-1 te hebben verloren wist iedereen dat FATW op revanche uit was. Na een spannende partij werd ook deze gewonnen door Pat Henkie, namelijk met 3-2. Hiernaast wist Pat deze avond ook de BB- en Remia-Cup winnend af te sluiten. Opvallend was dat DC in deze klassementen deze avond helemaal niet voor kwam. Op de andere baan wist Juul ook de partijen tegen The Friek en Roedi Fitten winnend af te sluiten.

Al met al weer een gezellige avond,  waarbij Pat de grote overwinnaar was met 12 uit 4. We zijn er bijna, nog 3 te gaan!

De 9e periode werd ook afgesloten. Dit werd een duo-overwinning voor Blues Brother en The Friek die beiden 16 punten wisten te halen in 6 wedstrijden. De complete uitslag vind je onder de uitslagen van de gespeelde partijen.

Uitslagen gespeelde wedstrijden:

Pat Henkie – The Friek3-2
Pat Henkie – Roedi Fitten3-1
Franky all the Way – Pat Henkie1-3
Franky all the Way – Pat Henkie2-3

Eindstand periode 9:

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1BLUES BROTHER33323216
1THE FRIEK33133316
3SUPERGROOVER33131314
4PAT HENKIE21232313
5FRANKY ALL THE WAY12303312
6ROEDI FITTEN2331009
7DADDY COOL3021208

Laatste nieuws

Het groen is niet altijd grasser
Het groen is niet altijd grasser

Zoals Daddy Cool probeerde duidelijk te maken, dat het groen niet altijd grasser is bij de buren. Zolang je maar genoeg sproeit. Met andere woorden, de toon was weer gezet, de matadoren konden aan de slag. De avond begon echter met een overstroming bij het...

Het is net als vissen
Het is net als vissen

Darten is net als vissen bij Nounauwtutter. Je spartelt wat, denkt er te zijn en vervolgens komt daar SuperGroover die je dan toch te pakken heeft. Dat was het gevoel van The Friek na de openingspartij. Uiteindelijk ging SuperGroover er met de 3-2 overwinning vandoor,...

Code 0000 en contactlenzen
Code 0000 en contactlenzen

Zender 711 kun je alleen bekijken met een pincode. En inderdaad, die is 0000. Een lekker veilig kinderslot voor onze darters dus. Ondergetekende weet van niks, want hij zit niet bij Ziggo. Kortom, de gesprekken gisteravond waren wederom van een hoog niveau. Pat Henkie...

We darten weer!
We darten weer!

De laatste wedstrijddag dateerde van 28 februari 2020, daarna was het het meer dan 2 jaar stil in het darthonk van DC Nounauwtutter. Maar vijf leden zijn afgelopen vrijdag toch weer aan de gang gegaan. Allereerst werd duidelijk dat de organisatie van twee seizoenen...

Seizoen 2020-2021 niet eens gestart
Seizoen 2020-2021 niet eens gestart

Vol vertrouwen waren de organisatoren Pat Henkie en SuperGroover eind vorig jaar. De leukste onderlinge dartscompetitie van Zundert zou nog starten. Maar tot op heden blijkt, dat daarvan geen sprake is. "Een enorme teleurstelling", aldus één van de organisatoren....