Tornado Pat raast door het darthonk

door 25 mei 20142013-2014

Nadat er eerst op 21 Mei al wedstrijden waren gespeeld, kwamen de darters op 23 Mei wederom in actie. De bedoeling was om vriendschappelijk te gooien en Juul aan zelfvertrouwen te laten winnen. Maar de avond verliep compleet anders.

Op de aanwezigheid van Pat Henkie was niet gerekend. Toen hij onverwacht kwam binnenlopen moest het schema razendsnel worden omgegooid. Pat Henkie moest nog 5 wedstrijden gooien en hiervan werden er deze avond 4 afgewerkt. En hoe!

3 tegenstanders, waarvan een 2x, werden opzij gezet. FATW werd de 1ste keer met 3-1 verslagen. Hierna was The Friek aan de beurt. Dit werd een all-the-way  en Patje wist ook deze winnend af te sluiten. Ondertussen werd op baan 2 ook een menig pijltje gegooid. Juul had achtereenvolgens met 3-0 en 3-1 van resp. DC en FATW gewonnen.

Na even te hebben gerust ging Pat vrolijk verder. Nu was Roedi Fitten aan de beurt. Pat wist nog steeds zijn hoge niveau vast te houden en Roedi Fitten werd met 3-1 opzij gezet. Als laatste was FATW wederom aan de beurt. Na de 1e met 3-1 te hebben verloren wist iedereen dat FATW op revanche uit was. Na een spannende partij werd ook deze gewonnen door Pat Henkie, namelijk met 3-2. Hiernaast wist Pat deze avond ook de BB- en Remia-Cup winnend af te sluiten. Opvallend was dat DC in deze klassementen deze avond helemaal niet voor kwam. Op de andere baan wist Juul ook de partijen tegen The Friek en Roedi Fitten winnend af te sluiten.

Al met al weer een gezellige avond,  waarbij Pat de grote overwinnaar was met 12 uit 4. We zijn er bijna, nog 3 te gaan!

De 9e periode werd ook afgesloten. Dit werd een duo-overwinning voor Blues Brother en The Friek die beiden 16 punten wisten te halen in 6 wedstrijden. De complete uitslag vind je onder de uitslagen van de gespeelde partijen.

Uitslagen gespeelde wedstrijden:

Pat Henkie – The Friek3-2
Pat Henkie – Roedi Fitten3-1
Franky all the Way – Pat Henkie1-3
Franky all the Way – Pat Henkie2-3

Eindstand periode 9:

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1BLUES BROTHER33323216
1THE FRIEK33133316
3SUPERGROOVER33131314
4PAT HENKIE21232313
5FRANKY ALL THE WAY12303312
6ROEDI FITTEN2331009
7DADDY COOL3021208

Laatste nieuws

Seizoen 2020-2021 niet eens gestart
Seizoen 2020-2021 niet eens gestart

Vol vertrouwen waren de organisatoren Pat Henkie en SuperGroover eind vorig jaar. De leukste onderlinge dartscompetitie van Zundert zou nog starten. Maar tot op heden blijkt, dat daarvan geen sprake is. "Een enorme teleurstelling", aldus één van de organisatoren....

Seizoen 2020-2021 niet eens gestart
Seizoen 2019-2020 nietig verklaard

Als gevolg van het corona-virus en de bijbehorende richtlijnen vanuit het RIVM heeft de organisatie van de NNT-competitie besloten het seizoen niet af te spelen en nietig te verklaren. Dit jaar dus geen kampioen, geen bekerwinnaar, geen uitreikingen van de individuele...

In februari vindt SuperGroover zijn Waterloo
In februari vindt SuperGroover zijn Waterloo

Februari 2020 kende 4 speelavonden en er werden vervolgens 2 periodes afgerond, beiden gewonnen door Franky all the Way. SuperGroover verloor op 7 februari zijn allereerste wedstrijd van dit seizoen. Na 25 winstpartijen was Blues Brother te sterk.  Hieronder de...

Ja ja januari
Ja ja januari

Ik mocht dan december wel vergeten zijn, maar gelukkig januari niet. Een nieuw jaar, nieuwe kansen en een nieuwe samenvatting van de afgelopen maand. SuperGroover pakte ook de tweede en de derde periode en bleef ook in januari ongeslagen in de competitie, maar werd...

December? O ja, december
December? O ja, december

Het leven van een razende reporter gaat niet altijd over rozen. Zeker niet, als je gewoon op een leeftijd komt dat je vergeetachtig wordt. In december werden er toch nog twee competitie-avonden gehouden plus de interland tegen Den Bels. En dan gewoon niet meer weten,...