Waar zijn de notulen?

door 5 april 20142013-2014

Na een onderbreking van 2 weken werd er weer gedart. Twee weken geleden werd het 1ste lentetoernooi afgewerkt. Dit lentetoernooi werd na een spannende finale gewonnen door Juul. Hierbij nog dank aan BB en Juul voor het organiseren voor dit toernooi. Vorige week kon het darten niet doorgaan omdat de Bredase trots de wei in moest tegen het altijd moeilijke Utregt.

Op 4 april werden maar liefst 10 partijen afgewerkt. Om 10 speelrondes tot een goed einde te brengen moeten we de vaart erin houden. Ook kwam dit doordat er 5 partijen eindigden in een 3-0 “streat”. Maar ook 4 partijen eindigden in een All the Way. Enig idee wat de uitslag van de ontbrekende partij is??
 
Helaas werd er deze avond niks genotuleerd zodat er misschien enkele feitjes, zonder te vermelden, in het archief terecht zijn gekomen
 
Wisten gullie da deze avond:

  • er maar liefst 21x 100 of meer werd gegooid
  • DC er achter kwan dat TF The Friek betekent en niet The Fitten
  • Pat Henkie 140 gooide maar deze niet genoteerd kon worden omdat hij op 140 stond!!!
  • dezelfde Pat Henkie bijna 149 uitgooide, het scheelde maar een haar
  • er nog 60 partijen gespeeld moeten worden
  • het Paastoernooi niet doorgaat, maar er dan die avond gewoon competitie word gegooid.

Ook vermeldingswaardig is dat Juul zijn 19de 180 heeft gegooid deze avond op Okki B.

Tenslotte werd de 6de ronde volledig gemaakt en deze speelronde werd een gezamenlijke prooi voor Franky all the Way en The Friek (zie voor de volledige uitslag, hieronder, maar dan dus hieronder onder de uitslagen van afgelopen vrijdag).

Uitslagen vrijdag 4 april:

Pat Henkie – SuperGroover2-3
Pat Henkie – Roedi Fitten3-0
Daddy Cool – SuperGroover1-3
Daddy Cool – Roedi Fitten2-3
SuperGroover – Blues Brother3-0
SuperGroover – Roedi Fitten3-2
Blues Brother – Roedi Fitten3-0
Franky all the Way – SuperGroover3-0
Franky all the Way – Blues Brother3-2
Franky all the Way – Daddy Cool3-0

Eindstand wedstrijdronde 6:

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1FRANKY all the WAY33303315
1THE FRIEK31233315
3ROEDI FITTEN33230213
3SUPERGROOVER33133013
5BLUES BROTHER33301111
5PAT HENKIE12223111
7DADDY COOL0123208

Laatste nieuws

Het is net als vissen
Het is net als vissen

Darten is net als vissen bij Nounauwtutter. Je spartelt wat, denkt er te zijn en vervolgens komt daar SuperGroover die je dan toch te pakken heeft. Dat was het gevoel van The Friek na de openingspartij. Uiteindelijk ging SuperGroover er met de 3-2 overwinning vandoor,...

Code 0000 en contactlenzen
Code 0000 en contactlenzen

Zender 711 kun je alleen bekijken met een pincode. En inderdaad, die is 0000. Een lekker veilig kinderslot voor onze darters dus. Ondergetekende weet van niks, want hij zit niet bij Ziggo. Kortom, de gesprekken gisteravond waren wederom van een hoog niveau. Pat Henkie...

We darten weer!
We darten weer!

De laatste wedstrijddag dateerde van 28 februari 2020, daarna was het het meer dan 2 jaar stil in het darthonk van DC Nounauwtutter. Maar vijf leden zijn afgelopen vrijdag toch weer aan de gang gegaan. Allereerst werd duidelijk dat de organisatie van twee seizoenen...

Seizoen 2020-2021 niet eens gestart
Seizoen 2020-2021 niet eens gestart

Vol vertrouwen waren de organisatoren Pat Henkie en SuperGroover eind vorig jaar. De leukste onderlinge dartscompetitie van Zundert zou nog starten. Maar tot op heden blijkt, dat daarvan geen sprake is. "Een enorme teleurstelling", aldus één van de organisatoren....

Seizoen 2020-2021 niet eens gestart
Seizoen 2019-2020 nietig verklaard

Als gevolg van het corona-virus en de bijbehorende richtlijnen vanuit het RIVM heeft de organisatie van de NNT-competitie besloten het seizoen niet af te spelen en nietig te verklaren. Dit jaar dus geen kampioen, geen bekerwinnaar, geen uitreikingen van de individuele...