Waar zijn de notulen?

door 5 april 20142013-2014

Na een onderbreking van 2 weken werd er weer gedart. Twee weken geleden werd het 1ste lentetoernooi afgewerkt. Dit lentetoernooi werd na een spannende finale gewonnen door Juul. Hierbij nog dank aan BB en Juul voor het organiseren voor dit toernooi. Vorige week kon het darten niet doorgaan omdat de Bredase trots de wei in moest tegen het altijd moeilijke Utregt.

Op 4 april werden maar liefst 10 partijen afgewerkt. Om 10 speelrondes tot een goed einde te brengen moeten we de vaart erin houden. Ook kwam dit doordat er 5 partijen eindigden in een 3-0 “streat”. Maar ook 4 partijen eindigden in een All the Way. Enig idee wat de uitslag van de ontbrekende partij is??
 
Helaas werd er deze avond niks genotuleerd zodat er misschien enkele feitjes, zonder te vermelden, in het archief terecht zijn gekomen
 
Wisten gullie da deze avond:

  • er maar liefst 21x 100 of meer werd gegooid
  • DC er achter kwan dat TF The Friek betekent en niet The Fitten
  • Pat Henkie 140 gooide maar deze niet genoteerd kon worden omdat hij op 140 stond!!!
  • dezelfde Pat Henkie bijna 149 uitgooide, het scheelde maar een haar
  • er nog 60 partijen gespeeld moeten worden
  • het Paastoernooi niet doorgaat, maar er dan die avond gewoon competitie word gegooid.

Ook vermeldingswaardig is dat Juul zijn 19de 180 heeft gegooid deze avond op Okki B.

Tenslotte werd de 6de ronde volledig gemaakt en deze speelronde werd een gezamenlijke prooi voor Franky all the Way en The Friek (zie voor de volledige uitslag, hieronder, maar dan dus hieronder onder de uitslagen van afgelopen vrijdag).

Uitslagen vrijdag 4 april:

Pat Henkie – SuperGroover2-3
Pat Henkie – Roedi Fitten3-0
Daddy Cool – SuperGroover1-3
Daddy Cool – Roedi Fitten2-3
SuperGroover – Blues Brother3-0
SuperGroover – Roedi Fitten3-2
Blues Brother – Roedi Fitten3-0
Franky all the Way – SuperGroover3-0
Franky all the Way – Blues Brother3-2
Franky all the Way – Daddy Cool3-0

Eindstand wedstrijdronde 6:

 NAAMP1P2P3P4P5P6TOT
1FRANKY all the WAY33303315
1THE FRIEK31233315
3ROEDI FITTEN33230213
3SUPERGROOVER33133013
5BLUES BROTHER33301111
5PAT HENKIE12223111
7DADDY COOL0123208

Laatste nieuws

De Leste voor seizoen 22-23 en meteen de drukste
De Leste voor seizoen 22-23 en meteen de drukste

Alle 5 darters waren aanwezig, dit omdat Supergroover toch de juiste prio's had gesteld. Even geen repetitie maar lekker (ontspannen) darten. Zoals gewoonlijk werd er afgetrapt met een heerlijk bakje koffie, inclusief drap. De oplossing kan zijn om de nieuwe kan te...

Dubbel 1 het madhouse
Dubbel 1 het madhouse

Eerst een huishoudelijke mededeling. Werd er in het vorige verslag nog melding gemaakt dat de problemen met het koffiezet apparaat zijn opgelost, kan ik nu melden dat dit niet zo is. Dus er kan gesponserd worden voor een nieuw koffiezet apparaat. Vrijdagavond, 9 juni...

He’s back
He’s back

Sinds 25 November uitgeschakeld door een dop van een fles. Ik hoor jullie al denken een kroonkurk van een flesje Lager!! Nee hoor het was een afsluitdop van een sport cq fruitdrankje. Na diverse smeersels /pillen / oogdruppels en een piratenlapje werd er toch besloten...

7.52
7.52

Waren the all the ways vorige keer nog uitzondering, vanavond was het meer de regel. De avond begon met 3 plus 1 darter. Jawel dieje ene is Pat. Pat was vooral aanwezig voor de geestelijk support. Eind mei wordt Pat geopereerd aan zijn oog, en hopelijk kan zich dan...

Ziet hij het nu of niet
Ziet hij het nu of niet

28 April werd er weer volop gedart. Eerst werden de actualiteiten doorgenomen. Zo werd gecontateerd dat de Bode steeds dunner word maar de bezorgers steeds dikker!? Ook werd de Zundert 4 aan een test onderworpen en goedgekeurd. Daddy Cool ziet zijn volgend leven wel...